Hech kimga bermaymiz seni o zbekiston tekst

kumarhane kralı


Hech kimga bermaymiz seni, O` zbekiston. Fidoying bo` lgaymiz seni, O` zbekiston, Hech kimga bermaymiz seni, O` zbekiston. Qalqoningmiz, qasd qilsa kim gar joningga, Alpomishlar ruhi yor har o` g` loningga. Gulday o` pib asragaymiz ostonangni, Yovlar yaqin yo` lolmagay qo` rg` oningga. Adoying bo` lgaymiz seni, O` zbekiston, Hech kimga bermaymiz seni, O. Aug 24, · Скачать Yulduz Usmonova - Hech kimga bermaymiz seni O' zbekiston в MP3 - слушать музыку онлайн на сайте uzhits. net без регистрации mp3. Muhammad Yusuf she' ri). Yil 1- Sentabr 9- Yillik bayram! Oct 08, · Gözlerim gözünde aşkı seçmiyor. Onlardan kalbime sevda geçmiyor. Ben yordum ruhumu biraz da sen yor.

 • Where do uzbek names come from

 • Singlim uzbek kino mp3 skachat

 • Jangari hind kinosi uzbek tilida

 • O zbek adabiyoti namoyondalari

 • Prikol multik uzbek tilida


 • Video:Kimga zbekiston hech

  Zbekiston bermaymiz kimga


  Remzie Osmani & Nexhat Osmani - Gjerdani I Dashurisë. Linku i videos në YouTube: DËRGO. Në TeksteShqip janë rreth 100. 000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40. 000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube.  ]